Підсумки дня: 27 липня

НовиниІнше    27.07.2017 - 18:17

Голова Запорізької ОДА заявляє про підготовку захоплення держвлади у регіоні

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль заявив про підготовку захоплення державної влади в регіоні. Відповідну заяву голова ОДА зробив, виступаючи під час позачергової сесії облради.


Позбавлення громадянства Саакашвілі буде оскаржено в адмінсуді

Позбавлення громадянства колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михаіла Саакашвілі буде оскаржене в адміністративному суді. Про це під час пікету на Майдані незалежності заявив адвокат Павло Богомазов. Також сьогодні під АПУ сталася бійка прихильників Саакашвілі з поліцією.

 

В Одесі близько банку сталася стрілянина

В Одесі поруч з відділенням банку "Схід", що знаходиться на вул. Рішельєвській, стався розбійний напад зі стріляниною. У громадянина вкрали велику суму грошей.

 

Російський військовий шкодує про свою поїздку на Донбас

Терорист з Росії, який приїхав на Донбас, щоб воювати проти України написав, що ніякої волі до перемоги у жителів самопроголошеної ДНР не бачить, а тільки непомірні претензії. Також він дорікнув місцевому населенню за "брак волі до перемоги".

 

У мережі стурбовані появою "зелених чоловічків" в Білорусі

Напередодні масштабних військових навчань в одному з міст були помічені озброєні люди У білоруському Вітебську з'явилися озброєні "зелені чоловічки" у військовій формі без розпізнавальних знаків.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top