Голова Запорізької ОДА заявляє про підготовку захоплення держвлади у регіоні

Новини Політика 27.07.2017 - 15:43
Фото: Костянтин Бриль (zoda.gov.ua)
Фото: Костянтин Бриль (zoda.gov.ua)

Про це він сказав під час свого виступу

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль заявив про підготовку захоплення державної влади в регіоні, передає "Радіо Свобода".

Відповідну заяву голова ОДА зробив, виступаючи під час позачергової сесії облради 27 липня 2017 року.

Зокрема, Бриль заявив про підготовку "масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни чи повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни меж території або кордону України, а також фінансування зазначених дій".

"Із залученням різних джерел у владних колах використовуються різні шляхи збору і передачі інформації службового характеру. Акумуляція коштів для фінансування протестних акцій відбувається за рахунок отримання в протиправний спосіб бюджетних коштів... Системні зловживання бюджетними коштами, гальмування з виконанням соціально-важливих екологічних програм, злочин у сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об’єктів в регіону, їх доведення до вкрай низького стану викликає постійно зростаючі протестні настрої серед населення, які планується використати для досягнення зазначених злочинних планів", - підкреслив голова ОДА.

Він також зазначив, що направить своє звернення разом з наявними фактами до президента, Генеральної прокуратури і Служби безпеки України.

Нагадаємо, раніше в Одеській області активісти захопили будівлю суду.