Підсумки дня: 12 жовтня

Новини Інше 12.10.2017 - 18:30

НКРЭКУ знизила тарифи "Київенерго" на гарячу воду і опалення для населення
Підсумки дня: 12 жовтня

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, знизила тариф енергогенеруючої компанії "Київенерго" на централізоване гаряче водопостачання та тариф на опалення. Відповідні рішення комісія прийняла сьогодні на засіданні.

 

У ПАРЄ проголосували за резолюцію щодо освітньої реформи України
Підсумки дня: 12 жовтня

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) проголосувала за резолюцію щодо освітньої реформи України. Резолюцію підтримали 82 делегати ПАРЄ, 11 висловилися проти, а 17 утрималися.

 

Полторак прокоментував питання про свою можливу відставку
Підсумки дня: 12 жовтня

Степан Полторак прокоментував питання про свою можливу відставку у зв'язку зі справою про корупцію у відомстві, одним з фігурантів якого є заступник міністра оборони Ігор Павловський. В ході брифінгу міністру поставили питання, чи готовий він піти у відставку у разі, якщо вина Павловського буде доведена.

 

США заявили про вихід з ЮНЕСКО
Підсумки дня: 12 жовтня

Сполучені Штати Америки (США) заявили про вихід з ЮНЕСКО. У Державному департаменті Сполучених Штатів заявили, що рішення про вихід країни з ЮНЕСКО вступить в силу з 31 грудня.

 

Лідера групи Scooter вигнали з німецького шоу за концерт в Криму
Підсумки дня: 12 жовтня

Фронтмена культової німецької групи Scooter Ейч Пі Бакстера вигнали зі складу телевізійного шоу "Німеччина шукає суперзірку". Колектив їздив на окупований півострів у серпні 2017 року.

 

Джамала стала Послом доброї волі
Підсумки дня: 12 жовтня

Відома українська співачка кримськотатарського походження, переможниця Євробачення 2016 Джамала стала Послом доброї волі Міжнародної організації з міграції (МОМ). Виконавиця візьме участь у глобальній боротьбі з торгівлею людьми.