ru ua

Підсумки дня: 11 липня

Рада підтримала зняття недоторканності з Довгого
Підсумки дня: 11 липня

Верховна Рада України підтримала зняття недоторканності з позафракційного народного депутата Олеся Довгого. За відповідне рішення проголосували 251 депутат.

Зіткнення під Радою: опубліковано відео

Підсумки дня: 11 липня
В інтернеті з'явилося відео сутичок під будівлею Верховної Ради України з участю мітингуючих прихильників різних політичних сил. Відповідний відеозапис опублікував нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм.

Переговори з Ryanair відновлять
Підсумки дня: 11 липня

Кабінет міністрів відновить переговори з лоукостер-авіаперевізником Ryanair. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман. З метою вирішення ситуації прем'єр провів спеціальну нараду з керівництвом Минифрастурктуры, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", Асоціації "Аеропортів України", Офісу залучення та підтримки інвестицій.

Рада ЄС схвалила Угоду про асоціацію з Україною
Підсумки дня: 11 липня

Європейського союзу (ЄС) сьогодні, 11 липня, схвалив Угоду про асоціацію з Україною. УА України з ЄС запрацює в повному обсязі з 1 вересня Рада.

Київський метрополітен планує побудувати нову станцію
Підсумки дня: 11 липня

Київський метрополітен планує побудувати нову станцію на Святошино-Броварській лінії. Будівельні роботи планується завершити до 2022 року.

Жириновський розповів, яку частину України він мріє захопити
Підсумки дня: 11 липня

Скандальний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський відзначився черговим абсурдним висловлюванням щодо територіальних претензій РФ. В ефірі однієї з телепередач на пропагандистському каналі "Росія 1", Жириновський заявив, що південні і східні області України мають належати Російської Федерації.

Журналістка дізналася, як у Грузії ставляться до росіян і українців
Підсумки дня: 11 липня

У грузинському місті Кутаїсі літня жінка кричала, що треба вбити президента Росії Володимира Путіна. Про це розповіла українська журналістка. Кожен другий у Грузії, за словами журналістки, цікавиться війною в Україні та висловлює підтримку.