Для підкорення боліт: в Україні майстер-самоучка побудував екстремальний всюдихід

Для підкорення боліт: в Україні майстер-самоучка побудував екстремальний всюдихід Всюдихід Triton (Фото: chasdiy.org)

Всюдихід Triton побудований для підкорення лісової хащі та боліт українського Полісся. Будівництво екстремального автомобіля зайняло 9 місяців.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на "Час дій".

Для підкорення боліт: в Україні майстер-самоучка побудував екстремальний всюдихід

Механік Анатолій Павлович з Рівненської області поодинці створив значний всюдихід. На сьогодні Triton поки не може їздити по дорогах загального користування. Щоб отримати номери, машині потрібно пройти сертифікацію.

Для підкорення боліт: в Україні майстер-самоучка побудував екстремальний всюдихідМайстер не виключає, що при наявності стабільного попиту готовий виробляти такі машини дрібними серіями. Але визнає, що масове виробництво не подужає – для цього потрібні інвестиції в оренду приміщень, покупку обладнання.

У конструкції українського всюдихода використовуються елементи кабіни та рами вантажного автомобіля ГАЗ-66. У цій же машини запозичені роздавальна коробка і механічна лебідка. Заради тяговитості було вирішено використовувати дизельний двигун. У передній частині автомобіля встановлений 2,5-літровий турбодизель від Mercedes-Benz.

Раніше ми писали, що Bosch перенавчить своїх співробітників через скорочення випуску ДВС. На навчання компанія витратить близько 2 млрд євро.

Також повідомлялося, що в Україні з'явився найменший електромобіль від Citroen. Ціна новинки - близько 7 тис. євро.