Автовикрадачі оцінили: придумано новий метод крадіжки машин за допомогою техніки Apple

Автовикрадачі оцінили: придумано новий метод крадіжки машин за допомогою техніки Apple Фото: Apple AirTags (bgr.com)

Мітки Apple SirTags спрощують пошук ключів, або гаманця. Але їх також можна використовувати і в злочинних цілях. У Канаді автовикрадачі навчилися кріпити їх до автомобілів і стежити за маршрутами жертв.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на BGR.

Канадські поліцейські, які розслідують крадіжки автомобілів, повідомили, що на даний момент в країні виявлено п'ять випадків, в яких злодії встановлювали на авто Apple AirTags, щоб пізніше їх знайти і вкрасти. Поліція пояснила, що мітки AirTags розміщуються на автомобілі в не найбільш очевидних місцях в той час, поки він припаркований в громадському місці.

Через iPhone зловмисники стежать за маршрутом обраного автомобіля і визначають його місце нічної стоянки. Оскільки злодії знають, де знаходиться автомобіль, вони зазвичай чекають ночі, і вчинити викрадення.

Автовикрадачі оцінили: придумано новий метод крадіжки машин за допомогою техніки Apple

Поліція в своєму звіті спеціально згадала Apple AirTags, як найпопулярніший пристрій даного типу на ринку, але таким підступним способом також використовуються аналоги від Samsung, Xiaomi та інших виробників електроніки.

Єдино вірний метод уберегтися від стеження таким чином – це регулярно перевіряти свій автомобіль і повідомляти в поліцію, якщо ви помітите будь-які підозрілі пристрої стеження.

Цікаво, що Apple навчилася повідомляти користувачів своїх девайсів, якщо невідомий AirTag переміщається з ними на дуже близькій відстані. Але експерименти показують, що таке попередження може з'явитися занадто пізно - через кілька днів.

Раніше ми писали, що Mazda показала економічний міський автомобіль на базі Toyota. Новий хетчбек буде проводитися на заводі компанії Toyota.

Також повідомлялося, що Toyota попросила допомоги у китайців. В кінці наступного року Toyota запустить в продаж на китайському ринку компактний електричний седан.