17 років на конвеєрі: Citroen припинив виробництво свого найдоступнішого хетчбека

17 років на конвеєрі: Citroen припинив виробництво свого найдоступнішого хетчбека Citroen C1 (Фото: media.stellantis.com)

Французька компанія припинила випуск міського хетчбека C1 після 17 років виробництва. Останній екземпляр компактної п'ятидверної машини зійшов з конвеєра заводу в коліні в Чеській Республіці минулого тижня.

Про це повідомляє РБК-Україна Авто з посиланням на прес-службу компанії.

Citroen реалізував по всьому світу понад 1,2 мільйона екземплярів міського автомобіля з моменту його запуску у 2005 році. C1 був знятий з виробництва через зміни стратегічних пріоритетів компанії. На думку Stellantis, компактні хетчбеки А-класу в майбутньому повинні бути тільки електричними.

17 років на конвеєрі: Citroen припинив виробництво свого найдоступнішого хетчбекаКомпанія повідомила, що в найближчому часі прямого наступника C1 чекати не варто. Але його нішу частково повинен зайняти С3 в початкових комплектаціях. Більший хетчбек коштує навіть менше, ніж С1, але пропонує порівнянний рівень оснащення і великі внутрішні габарити.

Менеджмент Citroën також очікує, що клієнти, які використовують свої автомобілі тільки для поїздок по місту, зможуть пересісти з С1 на компактний електромобіль Ami Electric.

Раніше повідомлялося, що Mitsubishi L200 нового покоління помічений на випробуваннях за Полярним колом. Цікаво, що прототип отримав фари від 10-річної машини.

Також ми писали, що новий Range Rover отримав плагін-гібридні варіанти. Новинка може проїхати на електротязі майже 120 км.