На Синевир прийшла справжня зима: яскраві фото із біопарку

На Синевир прийшла справжня зима: яскраві фото із біопарку Фото: Олені в біопарку "Синевир" (надане РБК-Україна/Юрій Тюх)

На Закарпаття прийшла зима – схили гір та ялини вкрилися снігом. У біопарку "Синевир" поділилися яскравими фото тварин серед засніженого краєвиду.

Зараз у біопарку можна побачити 16 оленів, 10 лам та 4 віслюків, розповів РБК-Україна власник біопарку "Синевир" Юрій Тюх.

На кадрах парку, якими він поділився – олені гуляють у снігу, бігають, змагаються рогами і заглядають відвідувачам у руки. Найближчим часом у парку мають з'явитися ще олені.

"У нас можна побачити собак породи ірландський вовкодав – це дуже стара і рідкісна порода. В Україні є такі тільки в зоопарку у Василівці, але зараз там окупована територія", – зазначає Юрій Тюх.

Гостей у біопарку зараз іще мало, він відкривається тільки на вихідні. У будні парк закритий для відвідування.

"Влітку теж не дуже багато гостей було – можливо, люди про нас ще не знали", – каже він.

Біопарк "Синевир" відкрився у січні 2022 році на території Національного природного парку "Синевир" як ще один туристичний об'єкт. Туди завезли благородних оленів із господарств Угорщини, Австрії, Англії. Після розведення їх планувалося відпускати у ліс.

Фото: Зимова атмосфера на Закарпатті (надане РБК-Україна/Юрій Тюх)

Локація розташована поряд із центральною дорогою до озера Синевир. У біопарку можна побачити новий міст на місці зруйнованого паводком чверть століття тому.

Фото: Біопарк "Синевир" у 2022 році (надане РБК-Україна/Юрій Тюх)

"Це не просто міст, це зменшена копія Музею лісу і сплаву, який паводок забрав в 1998 році", – розповів він про особливість місця.

Нагадаємо, ми писали, скільки коштує відпочинок у Карпатах на новорічні свята цього року.

Також ми розповідали, що українцям варто врахувати, плануючи мандрівки, адже цього року релігійні свята відзначатимуть за новим календарем.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.