У Росії скасовують авіарейси на курорти Туреччини: причини

У Росії скасовують авіарейси на курорти Туреччини: причини Фото: Відпочинок у Туреччині (gettyimages.com)

Російські авіакомпанії почали скасовувати рейси до Анталії та Стамбула з різних міст. Туристичні компанії пояснюють скорочення польотів низьким попитом на тури.

Відпочинок у Туреччині стає не по кишені російським туристам і рейси з регіонів не заповнюються, повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на turizmajansi.com.

Компанія Southwind Airlines скасувала половину прямих рейсів з Оренбурга до Анталії – замість щоденних перельотів у графіку залишилися 3 на тиждень. Туристичні компанії пояснили це низьким попитом через високі ціни – тури до Туреччини не по кишені російським туристам.

Авіакомпанія Red Wings також скасувала кілька рейсів з Оренбурга до Стамбула наприкінці травня.

Крім того, скасування рейсів до Туреччини почалося і в інших регіонах. Наприклад, Turkish Airlines скасувала один із двох рейсів до Анталії минулими вихідними.

У Росії скасовують авіарейси на курорти Туреччини: причиниФото: Туризм у Стамбулі (pixabay.com)

Хоча e Туреччині цього року роблять ставку на туристів із РФ, турецькі експерти також прогнозують, що країну відвідають 3 млн росіян, хоча мета була залучити вдвічі більше. Для багатьох російських туристів тури в 2023 році не по кишені, тому туроператори не можуть забезпечити достатньо туристів на запланованих рейсах.

Нагадаємо, ми писали, де українцям відпочити влітку 2023 року без туристів із РФ.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.