Фінська авіакомпанія пересадить своїх пасажирів на автобуси: причини

Фінська авіакомпанія пересадить своїх пасажирів на автобуси: причини Фото: Літак авіакоманії Finnair (pixabay.com)

Національний авіаперевізник Фінляндії вирішив замінити свої два найкоротші рейси на автобусні маршрути. Замість 25 хвилин в польоті пасажири витрачатимуть 2 години наземним транспортом.

Із чим пов'язане таке рішення, TRAVEL РБК-Україна повідомляє з посиланням на avianews.com.

Фінська авіакомпанія Finnair вирішали замінити літаки на автобуси на двох внутрішніх маршрутах Гельсінкі-Тампере та Гельсінкі-Турку. Таке рішення компанія пояснила низьким завантаженням авіалайнерів та впливом на екологію.

"Рейси в Тампере та Турку дуже короткі і мають порівняно невелику кількість пасажирів. Їхнє завантаження становить близько 35%. Через це перевезення одного пасажира призводить до великих викидів вуглекислого газу порівняно з іншими короткими маршрутами нашої мережі", – пояснив віце-президент з маршрутів Finnair Пертту Йолма.

Компанія скасує рейси в Тампере та Турку з 1 травня. Автобусне сполучення з аеропортом запрацює з 8 травня. Час в дорозі для пасажирів зросте з 25 хвилин до 2 годин. Щоб пасажири втрачали менше часу, Finnair спланувала мінімальні стикування між прибуттям автобусів та вильотом літака.

Перевізник пропонує єдиний квиток з виїздом автобусом з Тампере і наступним вильотом з Гельсінкі до Берліна зі стикуванням 1 годину 20 хвилин. Пасажири матимуть безкоштовний доступ до пріоритетних стійок реєстрації та пунктів контролю, щоб встигнути за короткий час здати багаж і пройти перевірки.

Фінська авіакомпанія пересадить своїх пасажирів на автобуси: причини

Фото: Аеропорт Гельсінкі (unsplash.com/robert-tjalondo)

Єдиний квиток гарантує пересадки навіть за умови затримок. Пасажира безкоштовно пересадять на пізніший автобус чи літак.

Нагадаємо, ми писали, що один із найбільших аеропортів Європи заборонить нічні рейси.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.