ua en ru

Всесвітньовідомий гурт зі Швеції хотів представити Україну на Євробаченні 2024: про кого мова

Всесвітньовідомий гурт зі Швеції хотів представити Україну на Євробаченні 2024: про кого мова Army Of Lovers (фото: instagram.com/armyoflovers.sweden)

Культовий шведський гурт Army Of Lovers хотів представити Україну на Євробаченні 2024, виконавши свою нову пісню "Love is blue", записану разом із співачкою Олею Поляковою. Композиція також стала синглом першого за 10 років альбому музикантів.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Facebook-сторінку продюсера виконавиці Михайла Ясинського.

Що завадило музикантам представити Україну на Євробаченні

Відомо, що колектив у 2014 році давав концерти у Росії, що суперечить правилам конкурсу.

Всесвітньовідомий гурт зі Швеції хотів представити Україну на Євробаченні 2024: про кого мова

Army Of Lovers з Олею Поляковою (фото: instagram.com/armyoflovers.sweden)

"Думаю, це було б цікаво, видовищно, незвично і дуже несподівано для усіх! Але... Вони також давали концерт у Росії після 9 березня 2014 року. Так, не лише вони. І не лише іноземці, які б могли прикрасити відбір, додати нового драйву і вийти за межі вже трохи набридливої молодіжної етно-альтернативи. Світ поп-музики набагато кольоровіший, як і її аудиторія", - написав продюсер.

Ясинський також додав, що можливість представити Україну на Євробаченні 2024 втратили і українські артисти через різні обставини та правила, які не дозволяють їм це зробити.

Що відомо про гурт Army Of Lovers

Army of Lovers відомі своєю ексцентричністю та електронною поп-музикою. Гурт був заснований у 1987 році, і став відомим завдяки своєму незвичайному стилю та відвертою сексуальністю.

Всесвітньовідомий гурт зі Швеції хотів представити Україну на Євробаченні 2024: про кого мова

Army Of Lovers (фото: instagram.com/armyoflovers.sweden)

Музиканти випустили кілька популярних пісень, включаючи "Crucified," "Obsession," та "Israelism." Вони були відомі також своїми відеокліпами, які часто включали в себе відверті сцени та сексуальний гумор.