ua en ru

Як втримати вагу після схуднення: важливі поради дієтолога

Як втримати вагу після схуднення: важливі поради дієтолога Дієтолог розповіла, як втримати вагу після схуднення (Колаж РБК-Україна)

Знизити вагу може майже кожна людина, але от втримати її потім на необхідному рівні набагато складніше. Омріяні кілограми дістаються після важких тренувань та обмежень, а вже за декілька місяців люди поступово повертають собі втрачену вагу знову.

Як правильно втримувати вагу після схуднення, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на допис дієтолога Ольги Безуглої в Instagram.

Зазвичай досить важливим є інтеграція певних навичок на регулярній основі, наприклад:

Регулярні фізичні вправи: збереження активного способу життя є критично важливим для утримання ваги. Це не обов’язково має бути інтенсивним тренуванням у спортзалі; навіть щоденні прогулянки або легкі вправи можуть мати велике значення.

Здорове харчування: вибір цільнозернових продуктів, багатих на клітковину фруктів і овочів, та обмеження вживання перероблених продуктів та цукру може допомогти контролювати апетит та сприяти довготривалому контролю ваги.

Регулярні прийоми їжі: пропуск прийомів їжі може призвести до переїдання пізніше. Стабільний графік харчування допомагає уникнути екстремального голоду і контролювати порції.

Достатній сон: недолік сну може порушити гормони, які регулюють голод, що може призвести до збільшення апетиту та набору ваги. Прагніть спати 7-9 годин на ніч, проте найважливішим є ваше самопочуття зранку!

Кількість води: пиття достатньої кількості води може допомогти контролювати апетит і спалювати калорії ефективніше.

Слідкування за вагою: регулярне зважування допомагає виявити невеликі зміни в вазі, що може дати можливість швидко вжити заходів для їх корекції.

Стрес-менеджмент: стрес може сприяти набору ваги через емоційне переїдання. Знаходження ефективних способів управління стресом, таких як медитація, глибоке дихання або йога, може допомогти уникнути цього.

Підтримка та спілкування: Залучення друзів або членів сім’ї до вашого процесу може забезпечити додаткову підтримку та мотивацію.

"Зазвичай такий набір інструментів може допомогти, але важливо розуміти, що Вам важливо змінити спосіб життя та набути нових навичок і успіх гарантовано", - підкреслює експерт.