ua ru

Ігор Кондратюк оцінив шанси України на перемогу в Євробаченні 2023

Ігор Кондратюк оцінив шанси України на перемогу в Євробаченні 2023 Ігор Кондратюк спрогнозував, як виступить гурт TVORCHI на Євробаченні (фото: РБК-Україна)

На Євробаченні цього року Україну представлятиме харизматичний гурт TVORCHI. Цей колектив суттєво відрізняється від наших учасників за попередні роки, які здебільшого представляли музику з етномотивами.

Як відомо, Україна завжди вражає Європу своїми феєричними виступами на пісенному конкурсі. Які шанси на перемогу у гурту TVORCHI, оцінив музичний продюсер Ігор Кондратюк.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю РБК-Україна, повна версія якого вийде 25 січня.

Які шанси в гурту TVORCHI на перемогу в Євробаченні 2023

"Ця пісня гурту "TVORCHI" є навіть слабшою за попередню. Так само я казав про Катю Павленко із GO-А. Але з "Веснянкою" вони посіли третє місце. Тому тут будь-який експерт не спрогнозує. TVORCHI нормально виступлять. Вони один із яскравих сучасних українських формувань і форматів. Нема значення, яке місце вони посядуть. Завдяки перемозі Kalush Orchestra, вони точно будуть на фінальному концерті", - говорить продюсер.

Також продюсер повністю підтримує рішення щодо проведення Євробачення 2023 у Великій Британії. Воно пройде 9-13 травня у Ліверпулі.

“Під час війни в Україні нереально гарантувати безпеку. Можна хіба в Закарпатті спробувати організувати конкурс. Хоча, якщо ворог цілеспрямовано захоче залякати, то він це зробить. Британія - одна з країн-засновниць Євробачення, тому саме там логічно провести конкурс. Це було правильне рішення і єдине можливе”, - каже продюсер.

Переможцем у нацвідборі став гурт TVORCHI із піснею "Heart of Steel". Їхня композиція отримала 9 балів від суддів та 10 від глядачів, що дозволило обійти конкурсанток KRUTЬ і Jerry Heil, які посіли друге та третє місця відповідно.

Гурт не вперше брав участь у нацвідборі. TVORCHI змагались у фіналі нацвідбору на Євробачення у 2020 році, але тоді перше місце зайняв гурт Go-A, який в результаті виборов Україні 3 місце.

Пропонуємо переглянути виступ гурту TVORCHI на національному відборі.