ua ru

Дніпряни про ремонт зливового колектора під Мануйлівським проспектом: "Не чекали, що зроблять під час війни"

Дніпряни про ремонт зливового колектора під Мануйлівським проспектом: "Не чекали, що зроблять під час війни" Фото: Дніпряни прокоментували ремонт зливового колектора під Мануйлівським проспектом (facebook cm)

У Дніпрі завершують ремонт колектора зливової каналізації, що пролягає під Мануйлівським проспектом. Будівельники тут не лише вклали нові труби, а й зробили під них витривалі бетонні основи.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов під час огляду завершення робіт.

За його словами, це поновить нормальну роботу колектора та вирішить проблему підтоплення прилеглих територій і приватних осель, що існувала не один рік. Нині на ділянці вкладають асфальт. Автомобільний рух тут відновлять уже цими вихідними.

Місцеві мешканці говорять: не чекали, що проблемному колектору зможуть дати раду, поки в країні триває повномасштабна війна.

Так під час ремонту будівельники не лише укріпили нові мережі, а й облаштували додатковий дощоприймач. Таке комплексне оновлення дозволить колектору справно працювати роками.

"Ми зробили це, коли йде війна. Коли немає достатнього фінансування міського господарства, проте є так звана 590-та постанова Кабміну, що забороняє місцевому самоврядуванню витрачати кошти на благоустрій. Але ж ця проблема була аварійна і нам треба було вирішити її якнайшвидше", - сказав Філатов.