ua en ru

День Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фото

День Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фото Трійця 2023 в Успенському соборі (фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

У день Святої Трійці провели святкове богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври. Християни відвідали святкову Божественну літургію в неділю вранці.

Під час Богослужіння була спільна молитва до Господа за наших захисників України, за весь український народ та перемогу нашої країни.

На святковій літургії побував і фотокореспондент РБК-Україна. Йому вдалося відобразити неймовірно яскраві кадри Богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.

День Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоДень Святої Трійці в Успенському соборі Лаври на яскравих фотоСвяткове богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври на Трійцю (фото: Віталій Носач, РБК-Україна)