ua en ru

Україні треба важка зброя: командир 225 ОШП Олег Ширяєв сказав The Telegraph, що змінить хід війни

Україні треба важка зброя: командир 225 ОШП Олег Ширяєв сказав The Telegraph, що змінить хід війни Олег Ширяєв назвав пріоритети для ЗСУ (фото: 225 ОШП)
Автор: Юлія Бойко

Для успішного наступу та нейтралізації російських окупантів у бункерах Силам оборони України необхідно більше важкого озброєння на передовій.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву Героя України, командира 225-го окремого штурмового полку Олега Ширяєва, яку він зробив у коментарі британському виданню The Telegraph.

Читайте також: Командир 225 ОШП Олег Ширяєв: Треба нарощувати дрони і бити по командирах РФ тактичної ланки

Так, британське видання, аналізуючи ситуацію на четвертий рік повномасштабного вторгнення, зазначає: масоване застосування КАБів залишається одним із головних чинників стримування ЗСУ.

Водночас окупанти адаптувалися, використовуючи підвали багатоповерхівок як надійні укриття, які неможливо вразити звичайними FPV-дронами.

На думку Ширяєва, розв’язати цю проблему допоможе перекидання далекобійних систем ATACMS, Storm Shadow та HIMARS безпосередньо ближче до передової.

Читайте також: Топ українських військових у світових ЗМІ: імена, про які говорили всі у 2025 році

Командир 225 ОШП переконаний, що тактичне використання цих ракет зараз важливіше за стратегічні удари по далекому тилу.

"Якщо ми використовуємо стратегічну ракету, щоб вбити командира П'ятої армії Росії за 2000 км від лінії фронту, це не матиме жодного відчутного значення для мене та моїх солдатів на фронті. З іншого боку, підрив пілотів дронів у їхніх бункерах може змінити хід війни", - переконаний військовий.