ua en ru

У Торецьку зросла інтенсивність боїв. Росіяни намагаються обійти місто з флангів

У Торецьку зросла інтенсивність боїв. Росіяни намагаються обійти місто з флангів Фото: у ЗСУ повідомили, що у Торецьку зросла інтенсивність боїв (Getty Images)

Російські війська намагаються обійти місто Торецьк з флангів. Загалом у місті зросла інтенсивність бойових дій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заступника командира 1-го механізованого батальйону 42-ї окремої механізованої бригади Святослава Лесюка.

"Інтенсивність боїв у місті останнім часом зросла. Очевидно, перегрупувалися вороги, отримали підкріплення, тому що ще на початку лютого вони поспішили прозвітувати на Москву, що Торецьк узятий. Насправді нічого цього не відбулося, і тепер доводиться додаткові сили кидати, аби продовжувати штурми у міській забудові", - сказав військовий.

За словами Лесюка, російські сили намагаються обійти місто Торецьк з флангів.
У Торецьку зросла інтенсивність боїв. Росіяни намагаються обійти місто з флангів
скриншот deepstatemap.live

"Ворог намагається обійти Торецьк з флангів, але там активно діють суміжні бригади, які теж не дають йому просунутися", - додав представник 42-ї окремої механізованої бригади.