Компанія Samsung готує масштабне оновлення своєї головної флагманської серії смартфонів. За даними авторитетних інсайдерів, у лінійці з'явиться абсолютно нова модель - Galaxy S27 Pro. Вона отримає екран з діагоналлю 6,47 дюйма та стане компактнішою альтернативою гігантському варіанту Ultra.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Notebook Check.
Компанія планує змінити підхід до розмірів дисплеїв, орієнтуючись на досвід конкурентів з Apple.
Як виглядатиме оновлена сітка пристроїв:
Базовий Galaxy S27: збереже звичний компактний екран на 6,3 дюйма.
Версія Galaxy S27 Plus: залишиться з великим дисплеєм на 6,7 дюйма.
Новий Galaxy S27 Pro: отримає діагональ 6,47 дюйма - оптимальний компроміс між великою площею та ергономікою.
Топовий Galaxy S27 Ultra: збереже величезну матрицю на 6,9 дюйма, але не матиме підтримки стилуса S Pen у молодшій Pro-версії.
Для порівняння, головний конкурент iPhone 18 Pro матиме екран 6,3 дюйма, а версія Pro Max - 6,9 дюйма. Таким чином, новий пристрій від Samsung займе вільну нішу посередині.
Попри те, що офіційний реліз лінійки відбудеться не раніше лютого 2027 року, технічні параметри розробки відомі вже зараз. Головною візуальною зміною стане повне переосмислення дизайну блоку камер на задній панелі.
Замість звичних чотирьох модулів, які використовуються зараз, виробник залишить лише три камери. Інсайдери стверджують, що компанія вирішила повністю відмовитися від окремого маленького сенсора з 3-кратним оптичним збільшенням. Його функції планують компенсувати за рахунок покращених алгоритмів основної камери високої роздільної здатності.
Поява моделі з приставкою Pro стане першим настільки серйозним "струсом" для флагманського портфоліо корейського гіганта за останні роки - з моменту виходу Galaxy S20 Ultra та остаточного закриття культової бізнес-серії Galaxy Note.
Samsung поспішає впровадити ці зміни через тиск конкурентів. Зокрема, восени очікується реліз Google Pixel 11 Pro з кардинально новим дизайном корпусу Pixel Glow. Водночас Apple готує для свого iPhone 18 Pro камеру зі змінною діафрагмою та перше за останні чотири роки масштабне оновлення зовнішнього вигляду передньої панелі.