Сьогодні вдень, 23 червня, російські окупанти завдали балістичного удару по Кривому Рогу. Вже відомо про загиблих та багато поранених, серед них - у важкому стані.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на керівника Ради оборони міста Олександра Вілкула у Telegram.
Вибухи пролунали близько 11:00.
"Кривий Ріг - вибухи. Ракетна атака балістикою. Все розуміємо, всі працюємо. Можливі повторні виходи", - повідомив Вілкул.
За його словами, російська ракета влучила в об'єкт цивільної інфраструктури.
"На жаль, троє загиблих. Понад десять людей отримали поранення", - заявив він.
Пізніше керівник Ради оборони міста уточнив дані щодо наслідків атаки.
Станом на 12:10 кількість поранених зросла до 19 людей.
За його словами, п'ятеро постраждалих перебувають у важкому стані. Усіх поранених доправили до медичних закладів.
"Лікарі роблять все можливе і борються за їхнє життя", - зазначив Вілкул.
Він також повідомив, що рятувальники завершили ліквідацію пожежі, яка виникла після удару.
На місці продовжують працювати всі екстрені служби.
Оновлено о 14:00
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що кількість постраждалих внаслідок російського удару по Кривому Рогу зросла до понад 20 людей.
"Більш ніж 20 людей серед поранених. Троє з них у важкому стані. Усім надається необхідна допомога", - зазначив глава держави.
Тим часом у ДСНС показали наслідки російської атаки на Кривий Ріг. На оприлюднених кадрах видно пошкодження та роботу рятувальників на місці удару.
Фото: РФ вдарила балістикою по Кривому Рогу (t.me/dsns_telegram)
Нагадаємо, російські окупанти систематично атакують Дніпропетровську область ракетами та ударними дронами, а Кривий Ріг регулярно опиняється під ворожими ударами.
Так, нещодавно війська РФ вкотре атакували місто "Шахедами". Тоді поранення дістала 41-річна жінка, а також було пошкоджено близько 10 житлових будинків, частина з яких зазнала серйозних руйнувань.
Перед цим російська армія вдарила по житловому будинку у Кривому Розі. Президент України Володимир Зеленський тоді назвав цей удар цинічним і таким, що не мав жодного військового сенсу.