ua en ru

У Польщі хвиля фейків під виглядом СNN: як це загрожує зривом виборів

17:59 12.04.2025 Сб
2 хв
У Польщі хвиля фейків під виглядом СNN: як це загрожує зривом виборів Фото: у Польщі зафіксована нова хвиля фейків (Getty Images)

В англомовному сегменті польського інтернету поширюється дезінформація про президентські вибори, які призначені на 18 травня. Фейки пишуться нібито від імені CNN.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис віцепрем'єра - міністра цифровізації Польщі Кшиштофа Гавковського в соцмережі Х.

“Повідомлення стосуються можливих зривів виборчого процесу - автори видають себе за службу CNN”, - пише Гавковський.

За його словами, Центр аналізу дезінформації NASK здійснює моніторинг та повідомляє про неправдиві сюжети.

Міністр закликав всіх ретельно перевіряти джерела інформації й не передавати матеріали з неперевірених джерел.

Нагадаємо, кандидати у президенти Польщі посперечалися під час перших передвиборчих дебатів. Причиною перепалки стала Україна.

Кандидат у президенти Польщі, якого підтримує партія "Право і Солідарність", Кароль Навроцький заявив, що хотів би, як глава Польщі бути за столом переговорів між США, Росією та Україною від імені ЄС.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: