ua en ru

Польща отримала танки та гаубиці від Південної Кореї: їх розмістять біля кордону з РФ

Польща отримала танки та гаубиці від Південної Кореї: їх розмістять біля кордону з РФ Фото: Польща отримала танки та гаубиці від Південної Кореї (twitter.com/mblaszczak)

Сьогодні, 22 березня, до Польщі доставили танки та гаубиці, які вона раніше замовляла у Південної Кореї.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра оборони Польщі Маріуша Блащака у Twitter.

"Польське військо стає сильнішим! Сьогодні вранці до порту Гдиня прибули ще 12 гаубиць К9 та 5 танків К2, які ми замовили минулого року у Південної Кореї. Це значне посилення потенціалу наших артилерійських та бронетанкових військ", - зазначив міністр.

Польща отримала танки та гаубиці від Південної Кореї: їх розмістять біля кордону з РФФото: танки K2, які передали Польщі (twitter.com/mblaszczak)

При цьому, за інформацією PAP, Блащак також розповів, що танки та гаубиці надійдуть на озброєння 16-ї механізованої дивізії у Вармінсько-Мазурському воєводстві, яке знаходиться на кордоні з Калінінградською областю РФ.

"Ми створюємо силу, яка могла б стримати агресора. Путін має подумати двічі, перш ніж ухвалить помилкове рішення напасти на Польщу - тому що польські збройні сили стають сильнішими і отримують новітнє озброєння", - заявив він.