ua en ru

Підрив Кримського мосту був спецоперацією СБУ, - джерела

Підрив Кримського мосту був спецоперацією СБУ, - джерела Фото: на Кримському мосту стався вибух (ssu.gov.ua)

Підрив Кримського мосту може бути спецоперацією Служби безпеки України. Водночас, у самій СБУ поки офіційно не коментують свою участь у цих подіях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

У відомстві прямо не коментують, але натякають, що мають відношення до цієї операції. Так, у своєму Telegram-каналі СБУ опублікувала фото пошкодженого мосту, прокоментувавши його комічним віршем.

Речник СБУ Артем Дехтяренко сказав РБК-Україна, що служба не коментує інформацію про її можливу причетність до вибуху на Кримському мосту.

"Ми це не коментуємо. Роль СБУ чи будь-якого державного органу України у "бавовні" будемо коментувати після нашої остаточної перемоги", - зазначив він.

Що сталося

Сьогодні вранці у соцмережах опублікували багато фото та відео, на яких була зафіксована пожежа на Кримському мосту. Пізніше з'явилися кадри і з пошкодженим автомобільним полотном та моментом вибуху на Кримському мосту.

Колаборанти спочатку стверджували, що на мосту сталася пожежа залізничної цистерни з паливом, але пізніше в Росії заявили, що на Кримському мосту вибухнула вантажівка, що і спричинило руйнування.

Наразі проїзд через Кримський міст закрито. Російська залізниця також зупинила рух потягів та продаж квитків з Криму та в Крим. Колаборанти заявляють, що почали запуск поромної переправи, а також стверджують, про існування сухопутного коридору через окуповані території України.