Під обстрілом РФ енергетична та газова інфраструктура України, - Галущенко
Фото: рятувальники і енергетики працюють над ліквідацією наслідків (Getty Images)
З самої ночі і до ранку, Російська Федерація масовано атакує Україну дронами та ракетами. Під ударом опинилися енергетична та газова інфраструктура.
Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його пост у Facebook.
"Росія продовжує свій енергетичний терор. Знову під масованим ракетно-дроновим обстрілом енергетична і газова інфраструктура в різних регіонах України" - написав він.
Галущенко поінформував, що там, де можливо, рятувальники і енергетики працюють над ліквідацією наслідків - вживаються всі необхідні заходи для стабілізації енергопостачання і газопостачання.
"Росія намагається завдати болю саме звичайним українцям, обстрілюючи енергетику і газові виробничі потужності, не залишаючи своєї мети залишити нас без світла і тепла, завдати найбільшої шкоди пересічним громадянам", - наголосив міністр.
Також Галущенко закликав українців перебувати в укриттях та слідувати за офіційними повідомленнями, оскільки ситуація в енергосистемі може змінюватися.
Масований обстріл України 7 березня
Нагадаємо, що починаючи з вечора 6 березня в до самого ранку 7 березня, російські окупанти здійснюють масовану атаку по Україні. Зокрема, ворог використовує дрони, запустив з акваторії Чорного моря крилаті ракети типу "Калібр", а також підіймав у небо стратегічні бомбардувальники Ту-95МС, яким зазвичай атакує Україну під час масованих обстрілів.
Детальніше про ворожку атаку - читайте в матеріалі РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.