У Києві на тлі атаки БпЛА чути вибухи: працює ППО
Фото: ворог атакує столицю безпілотниками (Getty Images)
Пізно ввечері, 6 лютого, у Києві чути звуки вибухів. У столицю працюють сили ППО на тлі ворожої атаки дронів.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Київської міської військової адміністрації.
"У Києві працює ППО. Залишайтеся в укриттях, дотримуйтесь всіх правил безпеки до відбою тривоги", - йдеться у повідомленні о 23:03.
Через декілька хвилин мер столиці Віталій Кличко поінформував, що сили ППО працюють на лівому березі міста.
За годину до вибухів у КМВА інформували, що сигнал тривоги у Києві пов'язаний із загрозою атаки російських ударних безпілотників.
Де оголосили тривогу
Станом на 23:11 карта повітряних тривог має такий вигляд. Як можна побачити, сигнал тривоги продовжується у Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Запорізькій областях.

Нагадаємо, що минулої доби, в ніч на 6 лютого, росіяни запустили по території України 77 ударних дронів. Сили ППО працювали у 11 областях України і станом на 9:00 збили 56 БпЛА. Ще 18 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.