У банківському застосунку Alliance з'явилася нова картка "Цільова" - дебетова картка для щоденного використання з безкоштовним відкриттям та обслуговуванням.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення Alliance.
Картка доступна у трьох валютах: гривнях, доларах США та євро. З нею можна безкоштовно знімати готівку в гривнях у будь-якому банкоматі України, а комісія за зняття готівки за кордоном складає лише 1,9%.
Відкрити "Цільову" можна безкоштовно всього за кілька хвилин у застосунку Alliance, вибравши потрібну валюту. Картка стане в нагоді всім, хто шукає універсальну дебетову картку з вигідними умовами.
Детальніше про функціонал та переваги картки:
Окрім цього, картка "Цільова" - це вигідне рішення для тих, хто має ФОП-рахунок в Alliance. Вона дозволяє виводити підприємницький дохід і знімати готівку без комісії. Для зняття коштів з рахунку ФОП не потрібно сплачувати зайві комісії, і така можливість доступна не у всіх банках.
"Цільова" картка не передбачає кредитного ліміту й працює тільки з вашими власними коштами. А якщо вам потрібний кредитний ліміт і кешбек, в застосунку Alliance доступна картка "Стартова". Вона відкривається одразу після встановлення застосунку і вже визнана найкращою кредитною карткою з кешбеком за версією Finance.ua.
Для власників картки "Цільова" в іноземній валюті є додаткові переваги: відкриваючи депозит у доларах США або євро, ви можете отримувати відсотки та суму депозиту безпосередньо на вашу валютну картку. Крім того, валютні депозити можна відкривати в застосунку Alliance, поповнюючи їх з гривневої картки за вигідним курсом. А курс конвертації валют у Alliance - один з найкращих на ринку.
Відкрити картку можуть усі зареєстровані користувачі застосунку Alliance. Для цього потрібно зайти в розділ "Продукти", вибрати "Картки" та клікнути на "Цільову" - і за декілька хвилин картка буде готова до використання. А якщо ви ще не встановили застосунок, це можна зробити за посиланням.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.