ua en ru

В Іспанії виявили кокаїн на 114 млн доларів на судні для перевезення худоби

В Іспанії виявили кокаїн на 114 млн доларів на судні для перевезення худоби Ілюстративне фото: в Іспанії виявили кокаїн на 114 млн доларів на судні для перевезення худоби (Getty Images)

Іспанська поліція вилучила 4,5 тонни кокаїну біля Канарських островів. Наркотики вартістю 114 млн. доларів транспортували на судні для перевезення худоби.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу поліції Іспанії.

Як зазначають правоохоронці, наркотики виявили на початку тижня. До цього судно зупинялося в портах понад десяти країн. Судно для перевезення худоби було використане невипадково - так поліції складніше відстежити незаконний вантаж.

"Міжнародні організації переосмислюють себе, щоб транспортувати наркотики з Латинської Америки до Європи, використовуючи худобу, щоб ускладнити контроль та локалізацію", - йдеться у повідомленні поліції.

В результаті рейду було заарештовано 28 членів екіпажу лайнера Orion V під прапором Того, який прямував з Колумбії під час операції іспанської влади, Управління боротьби з наркотиками США та поліції Того. Десятки ящиків із кокаїном вивантажили у Лас-Пальмасі на острові Гран-Канарія.