ua ru

"Гвардія наступу". Стало відомо, скільки заявок надійшло від добровольців

"Гвардія наступу". Стало відомо, скільки заявок надійшло від добровольців Фото: в Нацгвардії повідомили скільки заявок вже надійшло до "Гвардії наступу" (GettyImages)

Наразі надійшло вже понад 35 тисяч заявок добровольців, які хотіли б доєднатись до "Гвардії наступу".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву речника Нацгвардії Руслана Музичука в ефірі телемарафону.

"Загалом загальна кількість заявок, які були подані за ці два місяці, трохи більша за 35 тисяч. І понад 16 тисяч із них стосуються підрозділів Нацгвардії", - сказав речник.

Він додав, що в лютому проводилася суто робота з обробкою заявок, проте у березні вже більш активно проводиться робота із зарахування бійців до військових частин.

Крім того, за його даними, понад 10% добровольців, які подали заявки до підрозділів МВС Гвардія наступу, вже зараховано до військових частин. Надалі робота з проходження добровольцями всіх етапів вступу до підрозділів проводитиметься активніше.

До того ж Музичук додав, що бійців буде залучено і до оборонних, і до наступальних дій.

Нагадаємо, ми повідомляли, що набір до "Гвардії наступу", який має закінчитись 1 квітня, можуть продовжити.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн, персональні дані редакції та схожу адресу сайту. Єдиний домен РБК-Україна - www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: sb@rbc.ua.