ua en ru

Дрони атакували аеродроми в Криму: партизани дізналися подробиці, фото із супутника

12:22 02.05.2025 Пт
2 хв
Дрони атакували аеродроми в Криму: партизани дізналися подробиці, фото із супутника Фото: українські військові завдали удару по аеродрому "Кача" в Криму (Getty Images)

У ніч на 2 травня дрони атакували кілька аеродромів у Криму. Зокрема, було завдано удару по аеродрому "Кача".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал партизанського руху "АТЕШ", Telegram-канал ASTRA.

"Сили оборони України успішно завдали удару по аеродрому "Кача" в Криму", - йдеться в повідомленні "АТЕШ".

Так, агент руху передав оперативну інформацію, що просто зараз на військовому аеродромі "Кача" видно пожежу і чути вибухи та "ймовірно, детонують боєприпаси".

"Таким чином, можна говорити про успішність удару Сил оборони України по військових об'єктах окупантів у Криму цієї ночі. І, за нашою інсайдерською інформацією, це далеко не все, що приготовлено рашистам. Очікуємо продовження", - зазначають партизани.

Пожежі в районі аеродрому "Кача" підтверджують знімки із супутника

Водночас у Telegram-каналі ASTRA пишуть, що в тимчасово окупованому Криму, в районі аеродрому Кача і селища Кутове, після атаки дронів спостерігається збільшення активності пожеж.

Так, місцеві жителі також писали в чатах, що чули вибухи біля винзаводу "Інкерман", який розташований приблизно за 2 км від аеродрому "Кача".

Пожежі в районі аеродрому "Кача" підтверджують знімки із супутника (t.me/astrapress)

Також ASTRA звернула увагу, що пожежа спостерігається в районі Бахчисарайського комбінату "Будіндустрія" - це одне з найбільших підприємств із виробництва будівельних матеріалів.

За словами гауляйтера Севаастополя Михайла Развожаєва, нічна атака дронів на окуповане місто стала наймасовішою цього року.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: