ua ru

Дороги під обстрілом. Бахмут стає все більш ізольованим, - британська розвідка

Дороги під обстрілом. Бахмут стає все більш ізольованим, - британська розвідка Фото: росіяни намагаються взяти під контроль траси, які ведуть до Бахмута (Getty Images)

Окупаційні війська намагаються оточити Бахмут та взяти під вогневий контроль головні дороги, які ведуть до міста.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міноборони Британії в Twitter.

За даними британської розвідки, протягом останнього тижня Росія продовжувала досягати невеликих успіхів у спробі оточити Бахмут. Ймовірно, окупанти прострілюють дороги до міста.

"М03 і H32 – дві основні дороги до міста для українських захисників - зараз, імовірно, перебувають під загрозою прямого вогню після наступу Росії", - зазначає розвідка.

Також, за попередньою інформацією, найманці ПВК "Вагнера", ймовірно, встановили контроль над трасою, яка сполучає Бахмут та Сіверськ. Водночас розвідка зазначає, що є альтернативні дороги, якими можуть користуватися українські захисники.

"У той час як численні альтернативні маршрути постачання через країну залишаються доступними для українських сил, Бахмут стає все більш ізольованим", - підсумувала британська розвідка.

Нагадаємо, за даними Генштабу, за минулу добу наші захисники відбили атаки ворога на 5 напрямках, зокрема поблизу Бахмута.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.