ua ru

На Десні знову льодовий затор. Під Броварами можливі звуки вибухів

На Десні знову льодовий затор. Під Броварами можливі звуки вибухів Фото: в ОВА попередили про вибухи у Броварському районі 3 лютого (Getty Images)

У Броварському районі Київської області можливі звуки вибухів у п'ятницю, 3 лютого. На річці Десна знову утворився крижаний затор.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Київську обласну військову адміністрацію.

"На річці Десна борються з льодовим затором. Тому, сьогодні, 3 лютого, в Броварському районі може бути чутно звуки вибухів!" - йдеться в повідомленні.

В обласній адміністрації розповіли, що таким чином планується знизити рівень води та запобігти підтопленню у прибережних зонах.

"Зберігайте спокій та дотримуйтесь правил безпеки", - звернулись в ОВА.

Оновлено. За даними ДСНС України, русло Десни від крижаного затору звільнено

"Сьогодні у Броварському районі Київської області рятувальники за допомогою спеціального снігоболотоходу "Богун" дістались до місця проведення піротехнічних робіт на річці Десна", - розповіли рятувальники.

На Десні знову льодовий затор. Під Броварами можливі звуки вибухів

Після проведення комплексу підготовчих заходів фахівцями ДСНС було проведено підрив крижин у руслі річки. В звільнену промоїну пішла вода. Вже за декілька годин рівень води почав стабілізуватися.

В рятувальній службі нагадали, що тут вже вдруге утворився крижаний затор, внаслідок чого значно піднявся рівень води і виникла загроза підтоплення поруч розташованих будинків.