ua en ru

Сенсації Ліги чемпіонів: усі результати 3 туру та оновлена турнірна таблиця

Сенсації Ліги чемпіонів: усі результати 3 туру та оновлена турнірна таблиця Ліга чемпіонів 2025/26 (фото: Getty Images)

У Лізі чемпіонів сезону 2025/26 завершився третій тур групового етапу. За два ігрові дні, 21–22 жовтня, відбулося 18 поєдинків, які суттєво змінили розклад сил у турнірних таблицях. Після трьох турів максимальний результат мають п’ять клубів – ПСЖ, "Арсенал", "Баварія", "Інтер" та "Реал".

Всі результати третього туру Ліги чемпіонів - розповідає РБК-Україна.

Рекорд ПСЖ і катастрофа "Наполі"

Паризький гранд провів найрезультативніший матч туру, розгромивши "Баєр" із рахунком 7:2. У складі німців у цьому поєдинку дебютним вилученням у Лізі чемпіонів відзначився українець Ілля Забарний. Завдяки цій перемозі ПСЖ повторив рекорд турніру за кількістю виграних матчів у календарному році.

Натомість "Наполі" встановив антирекорд, уперше в історії клубу пропустивши шість голів у єврокубковому матчі. Команда Антоніо Конте поступилася нідерландському ПСВ - 2:6.

"Арсенал" і "Ліверпуль" у центрі уваги

"Арсенал" продовжив ідеальний старт у турнірі, розгромивши "Атлетіко" 4:0. Віктор Дьокереш оформив дубль, а Габріел і Мартінеллі довершили розгром. Підопічні Мікеля Артети ще не пропустили жодного м’яча за три матчі.

"Ліверпуль" нарешті перервав серію з чотирьох поразок поспіль у всіх турнірах, розтрощивши "Айнтрахт" 5:1. Голами відзначилися Уго Екітіке, Верджил ван Дейк, Ібрагіма Конате, Коді Гакпо та Домінік Собослай.

Українець Кащук і новий антирекорд Кучера

"Карабах" українця Олексія Кащука зазнав першої поразки в поточному розіграші Ліги чемпіонів, поступившись "Атлетіку" 1:3. Вінгер збірної України вийшов на поле на 67-й хвилині.

У матчі "Кайрат" - "Пафос" (0:0) стався історичний інцидент: гравець кіпрської команди Жоау Коррейя отримав червону картку на 3:03 хвилині. Таким чином він побив рекорд українця Олександра Кучера за найшвидше вилучення в історії турніру.

Усі результати 3 туру Ліги чемпіонів 2025/26

21 жовтня:

  • "Барселона" - "Олімпіакос" 6:1
  • "Кайрат" - "Пафос" 0:0
  • "Арсенал" - "Атлетіко" 4:0
  • "Баєр" - ПСЖ 2:7
  • "Вільярреал" - "Манчестер Сіті" 0:2
  • "Копенгаген" - "Боруссія" Д 2:4
  • "Ньюкасл" - "Бенфіка" 3:0
  • ПСВ - "Наполі" 6:2
  • "Юніон Сент-Жилуаз" - "Інтер" 0:4

22 жовтня:

  • "Атлетік" - "Карабах" 3:1
  • "Галатасарай" - "Буде-Глімт" 3:1
  • "Аталанта" - "Славія" 0:0
  • "Баварія" - "Брюгге" 4:0
  • "Челсі" - "Аякс" 5:1
  • "Айнтрахт" - "Ліверпуль" 1:5
  • "Монако" - "Тоттенгем" 0:0
  • "Реал" - "Ювентус" 1:0
  • "Спортинг" - "Марсель" 2:1

Топ-8 після трьох турів

  1. ПСЖ (Франція) - 9 очок, 13:3
  2. "Баварія" (Німеччина) - 9, 12:2
  3. "Інтер" (Італія) - 9, 9:0
  4. "Арсенал" (Англія) - 9, 8:0
  5. "Реал" (Іспанія) - 9, 8:1
  6. "Боруссія" Дортмунд (Німеччина) - 7, 12:7
  7. "Манчестер Сіті" (Англія) - 7, 6:2
  8. "Ньюкасл" (Англія) - 6, 8:2

Що далі

Наступний тур групового етапу відбудеться 4–5 листопада. У центральних матчах туру ПСЖ зустрінеться з "Баварією", "Ліверпуль" зіграє з "Реалом", а "Манчестер Сіті" - з дортмундською "Боруссією".