ua en ru
РБК-Україна» Досьє політиків» Галина Третьякова

Галина Третьякова

Матеріали по темі

Досьє

Галина Третьякова - громадський і політичний діяч, експерт в сфері фінансів і страхування. Народний депутат у Верховній Раді IX скликання від партії "Слуга народу".

29 серпня 2019 року Галина Третьякова обрана головою Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Є засновницею громадської організації "Інститут громадянських свобод", очолювала "Українську федерацію убезпечення". Працювала в громадських радах в декількох Міністерствах, Пенсійному фонді.

ТетьяковаФото: Галина Третьякова (facebook.com Olexandr2013)

Біографія

Галина Миколаївна Третьякова народилася в селищі Новокубанка (Казахстан) в 1963 році. Після закінчення школи приїхала до Харкова і стала студенткою Харківського авіаційного інституту. Закінчила навчальний заклад із кваліфікацією інженера-механіка авіаційних двигунів.

Другу вищу освіту отримала в Міжнародному інституті ринкових відносин і підприємництва (магістр фінансів). Також Галина Третьякова вчилася в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Шевченка.

Має ступінь кандидата економічних наук.

Кар'єра

Трудову діяльність розпочала в Харкові в 1986 році за першою спеціальністю - працювала інженером-технологом у військовій частині.

У 1991 році влаштувалася в страхову компанію АСКА і за 8 років пройшла кар'єрний шлях до посади директора столичного філії, першого заступника генерального директора компанії.

У 1996 році Галина Третьякова стала президентом Ліги страхових організацій України.

У наступні роки очолювала страхові компанії "АСКА-життя", "Просто страхування". В якості експерта входила до складу громадських рад при Мністерствах: охорони здоров'я, соціальної політики, фінансів, доходів і зборів.

Третьякова керувала громадською радою при Пенсійному фонді України (з 2015 по 2017). Прихильниця реформи з впровадження системи накопичувальних пенсій.

У 2017 році заснувала "Інститут громадянських свобод", була експертом платформи "Реанімаційний пакет реформ".

З 2010 по 2019 рік - генеральний директор "Української федерації убезпечення", що об'єднує провідні страхові комапнії України.

На позачергових парламентських виборах 2019 Галина Миколаївна Третьякова балотувалася під №54 партії "Слуга народу".

Виконує депутатські повноваження у Верховній Раді 9 скликання з 29 серпня 2019 року, член фракції "Слуга народу". Займає посаду голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Сім'я

Галина Третьякова перебуває у шлюбі. Чоловік Сергій Попов - працює в "Інституті громадянських свобод". Є діти від попереднього шлюбу.