ua en ru
РБК-Україна» Досьє політиків» Богдан Прилепа

Богдан Прилепа

Досьє

Богдан Прилепа - управлінець у сфері інтернет-маркетингу, IT та веб-розробки

Богдан Прилепа є фахівцем в області інтернет-маркетингу, IT і веб-розробки, блокчейн-технологій. Оодин із розробників форку нового покоління Bitcoin Ultimatum, CTO, співзасновник Prof-it Blockchain і медіа-холдингу Parlament Media Group.

Богдан ПрилепаФото: Богдан Прилепа (facebook.com)

Біографія

Народився 23 жовтня 1992 року в місті Дніпропетровську (зараз – Дніпро). У 2010 році закінчив у рідному місті класичну гімназію №136. Після гімназії закінчив Національній університет ДПС України (зараз – Університет державної фіскальної служби України) в Ірпені Київської області з дипломом магістра права.

Батько - Прилепа Олександр Михайлович, 1959 року народження.

Мати - Прилепа Валентина Іванівна, 1948 року народження.

Одружений. Дружина - Прилепа Ольга Олександрівна, 1993 року народження. Виховують сина Олександра, 2018 року народження.

Кар'єра

Ще до закінчення університету у 2013 році, Прилепа став співзасновником і керівником діджитал-агентства "Sarafan Co", що спеціалізувалося на створенні веб-сервісів і мобільних додатків, офлайн-маркетингу та виготовленні рекламних відеороликів. Також розробляли маркетингові стратегії, просували бренди. Компанія пропрацювала до 2015 року.

Наступним кроком в кар'єрі Богдана Прилепи, починаючи з 2015 року, стала участь у створенні ІТ-компанії Prof-it і робота в ній на посаді CTO, а також директора з маркетингу. Компанія спеціалізується на розробці високонавантажених і багатокористувацьких веб-додатків, продуктів на базі блокчейн-технологій. В коло його обов'язків входило стратегічний розвиток компанії, робота з ключовими клієнтами та партнерами, просування бренду, створення корпоративної структури компанії (відділи, підрозділи, топ-менеджмент).

Богдан Прилепа до нинішнього часу Chief technical officer, а також займається питаннями маркетингу, оптимізуючи робочий час і підвищує ефективність співробітників компанії, спілкується з клієнтами і вибудовує стратегію компанії, що допомагає Prof-it Blockchain займати лідируючі позиції на ринку.

Головний офіс компанії зараз розташовується в ОАЕ. На цей час в портфелі компанії понад 7 успішних проектів бірж, що входять у ТОП-100 світу.

Значним досягненням у роботі компанії Prof-it стало створення проекту BTCU Bitcoin Unlimited. Це біткоіни-форк нового покоління, мають істотні переваги перед попередньою версією. Деякі з переваг – збільшена пропускна здатність блокчейну зі швидкістю 200 транзакцій в секунду і можливістю масштабування до 10 000 транзакцій в секунду, також дозволені приватні транзакції усередині мережі, що сприятиме анонімності перекладів.

З 2018 і нині Богдан Прилепа є CTO в Coinsbit – інноваційної трейдингової криптовалютної екосистеми. Основними перевагами платформи можна назвати нову систему безпеки, фаєрвол і зберігання активів на холодних гаманцях, безпечну покупку і продаж через OTC сервіс, а найвигідніші котирування з біржових заявок доступні в один клік. Також на платформі біржі Coinsbit створений перший у світі інтернет-магазин для покупки товарів за криптовалюту з будь-якої точки світу.

Початок її роботи було визнано кращим запуском криптовалютної біржі 2018 року, а на початку 2021 біржа займала 18-е місце в рейтингу з понад п'ятдесяти міжнародних криптовалютних бірж.

У 2015-2017 роках Прилепа працював співзасновником і виконавчим директором у MLCI Inc – унікальній краудінвестиційній платформі нового покоління. Як директор він відповідав за формування унікальної пропозиції компанії, моделі монетизації і просування бренду.

Богдан Прилепа

Фото: Богдан Прилепа (facebook.com)

Захоплення і хобі

Багато подорожує з родиною, займається благодійністю. Захоплюється спортом, зокрема, боксом і футболом, веде здоровий спосіб життя.

За даними РБК Україна, Богдан Прилепа потрапив в ТОП 20 блогерів Instargam у 2020 році. IT-підприємець і блокчейн-ентузіаст веде свій блог про подорожі, цікаві місця у світі й про свою сім'ю. У нього вже 1,1 млн підписників в Instargam.

Додаткові матеріали

Профіль в Facebook: https://www.facebook.com/prilepab

Профіль в Instagram: https://www.instagram.com/prilepab