ru ua

Дзеркальна дата 12.12.2020: як правильно загадати бажання, щоб воно збулося

Дзеркальна дата 12.12.2020: як правильно загадати бажання, щоб воно збулося Дзеркальна дата 12.12.2020 (колаж: РБК-Україна)

Дзеркальна дата 12.12.2020 стане дуже особливим днем, адже енергетика дати допоможе здійснити найзаповітніші бажання. Нумерологи розповіли, як правильно провести цей день, щоб успіх і удача супроводжували вас надалі.

Що можна і не можна робити в дзеркальну дату, які існують традиції для цього дня? Як правильно загадати бажання в дзеркальну дату і провести цей день з користю? Про це дізнайтеся з нашого матеріалу. Цікаво, що цифрою-покровителькою дзеркальної дати стане трійка, пише Joy-pup.

У чому особливість дзеркальної дати 12.12.2020

Оскільки трійка (1+2=3) є символом позитивної енергії, добра і духовного розвитку, в цей день важливо зробити щось хороше для інших людей, а не тільки для себе. Займіться благодійністю, волонтерством, допоможіть близьким.

Ще однією особливістю дзеркальної дати є активність. В цей день не можна сидіти на місці, адже будь-які ваші починання просто приречені на успіх. 12.12.2020 слухайте вашу інтуїцію - в бізнесі, і в особистому житті вона підкаже вам, як вчинити правильно.

Як загадати бажання, щоб воно збулося

Це день особливої сили, який допоможе здійснити всі ваші бажання. Важливо чітко сформулювати ваш запит і записати його на листку паперу. При цьому потрібно оформити його так, ніби воно вже сталося, приміром: "Я купив (ла) квартиру".

А для того, щоб підкріпити цей посил, запустіть кругообіг добра. Візьміть другий аркуш паперу і напишіть на ньому побажання вашому другу, а на третьому аркуші - всій вашій родині. Всі три листи з бажаннями покладіть на ніч на підвіконня, примовляючи: "Хочу собі, іншим і близьким. І ось пишу Місяцю записку. Дай нам добра і дай нам щастя, та визволи нас від негоди".

Як правильно провести цей унікальний день

Підбийте підсумки року. Тверезо оцініть свої досягнення і дайте їм оцінку: яких цілей ви досягли, а над якими треба ще попрацювати.

Заповните енергетичний ресурс. Займіться йогою, медитацією або вашим улюбленим хобі - будь-яким справою, яка принесе вам моральне задоволення.

Віддайте борги. Закрийте грошові зобов'язання до кінця року, а почати найкраще саме 12.12.2020, тоді у вас все вийде.

Присвятіть себе добрим справам. Доброта і чуйність стануть містком між вами і вашими бажаннями.

Знайомтеся та спілкуйтеся. Сьогодні успішно пройдуть ділові переговори, а особисте знайомство може бути вдалим - не виключено, що ця людина стане вашою другою половинкою.

Будуйте плани. Візуалізуйте, записуйте, складайте карту бажань - робіть все, щоб 2021 рік пройшов під знаком "Хочу і можу".

Купіть подарунки близьким. В день дзеркальної дати рушайте за презентами для рідних і друзів, які можна вручити новорічні свята.

Що суворо заборонено робити в дзеркальну дату 12.12.2020

В цю дзеркальну дату не можна лінуватися і бездіяти. Пасивність погано вплине на майбутні успіхи.

Не сваріться і не з'ясовуйте відносини. Енергетика цього дня може бути настільки сильною, що потім буде складно їх відновити.

Не бажайте іншим зла. Негативні думки саме в дзеркальну дату будуть, перш за все, спрямовані проти вас.

Раніше ми писали, життя яких знаків Зодіаку кардинально змінить сонячне затемнення 14 грудня.

Також відомий український астролог Аріна Артуровна розповіла про найважливіші події грудня, які вплинуть на життя кожної людини.