ru ua

Заворотнюк готова повернутися в кіно: все нарешті добре

Заворотнюк готова повернутися в кіно: все нарешті добре Анастасія Заворотнюк готова повернутися на екрани (фото: instagram.com/a_zavorotnyuk)
Автор: Styler

Анастасія Заворотнюк почуває себе добре

Анастасія Заворотнюк готова повернутися в професію. Зірка серіалу "Моя прекрасна няня" йде на поправку після курсу лікування від раку головного мозку.

Зараз російська актриса, яка поборола небезпечний діагноз, ще проходить реабілітаційний період. Але відчуває себе 49-річна кінозірка добре. Такою радісною новиною поділилося джерело з близького оточення Заворотнюк. Цей чоловік проживає в одному з актрисою заміському селищі.

"Настя сповнена оптимізму і готова повернутися в професію. Вона сильна. Ми, звичайно, її давно не бачили, але від сусідів чув, що у Настусі всі нарешті добре, і вона йде на поправку", - сказав чоловік у коментарі виданню POPCAKE.

Як пишуть РосЗМІ, Заворотнюк зараз лікується вдома, а рідні привозять її час від часу на огляд в клініку. При цьому, хіміотерапія позначилася на зовнішності акторки, каже театральний продюсер Валерій Сергєєв. Але вона не впадає у відчай. Так, продюсер Олеся Сазикіна розповіла, що з Заворотнюк крім лікарів та реабілітологів працює також духовний наставник - Анастасія майже кожен день спілкується зі своїм батюшкою.

"Більше того, вона доглядає за собою, як робила це раніше", - підмітила Сазикіна.

Заворотнюк готова повернутися в кіно: все нарешті добреЗаворотнюк готова повернутися в кіно: все нарешті добреЗаворотнюк готова повернутися в кіно: все нарешті добре

Анастасія Заворотнюк готова повернутися в професію (фото: instagram.com/a_zavorotnyuk)

Раніше ми писали, що п'яний майор наїхав на трьох курсанток в Києві.

В результаті надзвичайної події постраждали 23-річні дівчини. Двом з них - Олександрі та Тетяні - хірурги ампутували ноги. Третя - Галина Николин - зараз перебуває у важкому стані і дівчині терміново потрібна допомога.