ru ua

Забудьте все, що ви знали про харчування: топ-5 головних продуктів для нарощування м'язів

Забудьте все, що ви знали про харчування: топ-5 головних продуктів для нарощування м'язів Найбільш ефективні продукти для нарощування м'язів (фото: canva.com)
Автор: Styler

Вчені визначили, які продукти найбільш ефективні в нарощуванні м'язової маси

Вчені, що спеціалізуються на впливі харчування на організм людини, визначили найбільш ефективні продукти для нарощування м'язів. Деякі живильні речовини, які ми отримуємо разом з харчовими продуктами, надзвичайно важливі для нарощування м'язів. Дієтологи разом з вченими провели дослідження впливу окремих харчових продуктів на зростання м'язів при умові однакових фізичних навантажень.

Як повідомляє видання Times Now, дослідження проводилося з набором груп для порівняння ефективності 10 продуктів харчування для нарощування м'язів. Найбільш очевидні результати дали наступні 5 продуктів:

  • Яйця. Варені яйця - один з найпопулярніших продуктів серед тих, хто відвідує тренажерний зал і є багатим джерелом білка. Вчені визначили, що яєчний білок має високий показник засвоєння людським організмом.
  • Лосось. Лосось та інші жирні сорти риби містять велику кількість білка, жирних кислот омега-3 і вітаміну D. Вони не тільки допомагають наростити м'язи, а й зміцнити здоров'я.
  • Куряча грудка. Куряче м'ясо багате не тільки на білок, а і вітамін В12. Ці поживні речовини дуже важливі для фізично активних людей. Вітамін В12 гарантує, що обмін жирів і вуглеводів в організмі буде протікати нормально і це допомагає набрати м'язову масу.
  • Соя. Соя — це один із самих багатих білками продуктів, який також містить вагому частку фітоестрогенів. Вона також багата фосфором і залізом.
  • Сир. Сир вважається замінником м'яса для вегетаріанців з точки зору смакових відчуттів. Але з точки зору поживної цінності він теж здатний замінити м'ясо. Він багатий білком, вітамінами та амінокислотами, які допомагають збільшити м'язову масу.

Нагадаємо, що раніше ми розповідали, які продукти викликають ризик ожиріння та інші небезпечні захворювання.

Також ми повідомляли, як відновити печінку після зловживання алкоголем.