ua en ru

Все, на що він заслужив?! Українців обурила історія сліпого пса, якого вигнали помирати після 15 років служби

Все, на що він заслужив?! Українців обурила історія сліпого пса, якого вигнали помирати після 15 років служби Колаж РБК-Україна: активісти розповіли сумну історію про собаку Барона в Кам'янці-Подільському

У Кам'янці-Подільському волонтери взяли під опіку собаку на прізвисько Барон, якого господарі просто вигнали з дому помирати після 15 років служби, при тому, що пес вже зовсім сліпий.

Історію тварини розповіли в громадській організації "Душа бродяги" в Facebook.

На "пам'ять" про довгу і віддану службу колишні власники Барона, проганяючи його, залишили карабін від ланцюга на нашийнику, і незрячий пес, впавши зі скелі, травмував об нього лапу.

"Карабін боляче врізався в лапки і прогнив до кістки", - йдеться в публікації.

Тварина не може знайти дорогу додому, де його вже не чекають, і цілий тиждень пробула на городі в однієї жінки в районі Польських фільварок.

"Хіба це все, на що він заслужив?"- ставлять риторичне питання зоозахисники.

Волонтери облаштували для Барона вольєр і поставили будку, але пес все ще обережно поводиться з людьми і не дозволяє себе гладити, тому вони підозрюють, що колишні господарі могли бити собаку.

Все, на що він заслужив?! Українців обурила історія сліпого пса, якого вигнали помирати після 15 років служби

Це нова оселя собаки Барона, яку облаштували небайдужі волонтери (фото: facebook.com / groups/ Душа Бродяги (громадська Організація м.Кам'янець-Подільський)

"Йому було важко ходити по сходах на прогулянки, тому що у нього пошкоджена задня лапка, і можливо і таз!!!! Ми терпляче ставимося до Барона, так кажуть його звуть, і чекаємо, коли він буде готовий нам довіряти! Час лікує в деяких випадках!!!! Скоріш за все в нього нема шансу родину, бо він старенький, сліпий і поки не дуже контактний з людьми! Боляче, що у наших людей немає серця!!!" - пише Анжела Швець.

Публікація волонтерів в мережі викликала масу обурення в коментарях - люди переконані, що так чинити зі своїми чотирилапими вихованцями не можна, і дякують небайдужим за участь у долі собаки.

Все, на що він заслужив?! Українців обурила історія сліпого пса, якого вигнали помирати після 15 років службиВсе, на що він заслужив?! Українців обурила історія сліпого пса, якого вигнали помирати після 15 років служби

Волонтери взяли під опіку старенького Барона, який виявився не потрібним господарям після 15 років служби (фото: vdalo.info / facebook.com/groups / Душа волоцюги (громадська Організація М. Кам'янець-Подільський)