ru ua

Журналістка Шарія влаштувала скандал під час суду у справі Шеремета (відео)

Журналістка Шарія влаштувала скандал під час суду у справі Шеремета (відео) У суді по справі Шеремета напали на журналістку Шарія (колаж: РБК-Україна)

Під час розгляду справи Шеремета журналістку Шарія виштовхали із зали суду

Справа про вбивство Павла Шеремета розглядається в Апеляційному суді Києва у вівторок, 24 грудня. Під час засідання по одній із підозрюваних - Юлії Кузьменко, сталася сутичка між прихильниками підозрюваної і журналістами. У справу втрутилася поліція, яку викликали представники ЗМІ.

Дівчина, яка назвала себе родичкою і близькою подругою Юлії Кузьменко, а також інші прихильники, стали виштовхувати журналістку видання, що належить пропагандисту Анатолію Шарію, Антоніну Бєлоглазову, називаючи її провокатором і не даючи здійснювати запис.

Після чого із застосуванням фізичної сили журналістку почали виштовхувати з криками: "Вона від Шарія, виведіть провокатора з залу".

Активісти стверджують, що названий ресурс порочить ім'я Кузьменко, називаючи вбивцею ще до того, як їй вручили підозру.

Бєлоглазову називали "тварюкою" і "провокатором". Представниця ЗМІ у свою чергу вирішила "підігріти" скандал і викликала в зал суду поліцію.

В суді по справі Шеремета напали на журналістку Шарія (відео: YouTube/VESTI)

Нагадаємо, дитячого лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, а також музиканта і учасника війни на Донбасі Андрія Антоненка називають виконавцями вбивства журналіста Павла Шеремета. Він загинув від вибуху авто 20 липня 2016 року в центрі Києва.