ua en ru

За вісім місяців 1071 ДТП: Супрун назвала найбільш небезпечний вид транспорту

За вісім місяців 1071 ДТП: Супрун назвала найбільш небезпечний вид транспорту Супрун назвала найбільш небезпечний вид транспорту (ілюстративне фото: РБК-Україна)

Супрун дала рекомендації, як убезпечити себе на дорогах

Уляна Супрун розповіла, чому велосипед є найнебезпечнішим видом транспорту і поділилася рекомендаціями, як убезпечити себе на дорогах. Про це в. о. міністра охорони здоров'я заявила в соціальній мережі Facebook.

За словами Супрун, поїздки на велосипеді дуже корисні для організму. Вони дозволяють покращити здоров'я серця і судин, гнучкість і силу м'язів, допомагають боротися з тривогою і стресом, зберігати вагу в нормі.

Проте їзда на велосипеді не так безпечна, як може здатися. За даними Управління безпеки дорожнього руху, за перші 8 місяців 2017 було зафіксовано 1071 ДТП з велосипедистами. В них загинуло 139 осіб.

Здебільшого аварії можна було б уникнути, але учасники руху не дотримувалися правил дорожнього руху. Тому Супрун розповіла про важливі правила безпеки, які повинен дотримуватися кожен свідомий велосипедист:

  • Велосипедист зобов'язаний знати Правила Дорожнього Руху (ПДР), виїжджати на дороги загального призначення жодного разу їх не прочитавши - нерозумно і небезпечно. Особливу увагу варто звернути на правила проїзду перехресть, порядок виїзду з другорядної дороги на головну та пріоритети різних видів транспорту.
  • Перші виїзди бажано здійснити в компанії досвідчених колег, які зможуть підстрахувати і дати конкретні поради.
  • Пішохідний перехід велосипедисти повинні переходити пішки, ведучи велосипед поруч.
  • Важливо тренувати звичку "відчувати" трафік і прогнозувати дії інших учасників руху. Зазвичай це приходить з часом та при регулярних виїздах.
  • Уважно вивчіть свої основні маршрути, зупинки громадського транспорту, перехрестя, скупчення авто або потенційно небезпечні ділянки.
  • Також не забувайте про регулярне технічне обслуговування велосипеда.

Фото: (facebook.com/ulanasuprun)

Нагадаємо, що Уляна Супрун прокоментувала рішення МОЗ ввести "чоловічі" назви професій для медичної галузі.

Раніше ми писали про те, що Уляна Супрун розповіла українцям, які напої є найбільш корисними.

А також розповідали, що Супрун спростувала міфи про популярні препарати для поліпшення пам'яті та уваги.