ua en ru

У Віктора Павліка народився син від нової дружини: миле фото мами з малюком

У Віктора Павліка народився син від нової дружини: миле фото мами з малюком Фото: Віктор Павлік знову став батьком (facebook.com/vpavlik100)

55-річний співак Віктор Павлік знову став батьком. 15 червня його нова дружина Катерина Реп'яхова народила свого первістка. Хлопчика назвали Михайлом.

Про це стало відомо з Instagram виконавця, в якому він опублікував фото дружини з дитиною.

Малюк народився близько третьої години ночі з вагою майже 3,5 кг.

"Сьогодні 15 червня 2021 року. О 02:40, Мішаня Павлік. 53 см, 3400", - написав у соцмережі щасливий батько.

У Віктора Павліка народився син від нової дружини: миле фото мами з малюкомВіктор Павлік став знову батьком (фото: instagram.com/viktorpavlik)

У коментарях співака почали вітати з народженням сина.

  • Щиро вітаю з поповненням в Батьківщині.
  • Вітаю з народженням синочка!!! Хай зростає здоровим козаком.
  • Вітаю вас, нехай росте красивим і талановитим.
  • Михасик буде з дуже сильним характером і сильною інтуїцією - його буде просто неможливо ввести в оману! Матиме великий талант і золоті руки - ті, що він робитиме, дуже радуватиме людей! Його місія в житті - досягти великих кар'єрних висот! Від усього серця вітаю.

Нагадаємо, що 27-річна Катерина Репяхова стала четвертою дружиною 55-річного Віктора Павлика в травні 2020-го року. Дівчина працювала концертним директором артиста після знайомства з ним в листопаді 2015-го року.

У Павліка до народження Михайла було троє дітей - двоє синів і дочка. Старший Павло помер в 2020 після двох років боротьби з раком кісток.