ua en ru

На вулицях Рівного помітили рідкісного лісового жителя (відео)

На вулицях Рівного помітили рідкісного лісового жителя (відео) У Рівному по вулицях гуляла дика тварина (колаж РБК-Україна)

На вулицях Рівного місцеві жителі з вікон побачили рідкісного лісового мешканця. Це було дитинча чи козулі, чи оленя. Тварина бігла і стрибала прямо між будинків.

Як повідомляється в сюжеті ТСН, люди спочатку подумали, що в місті з'явився олень і його поява була дуже несподіваною. Незабаром тварина з вулиць зникла. Деякі з очевидців розповіли журналістам, що, найімовірніше, дитинча втекло з сусідньої вулиці, де живе на території приватного котеджу.

Подальша доля лісового жителя не повідомляється.

На вулицях Рівного люди побачили рідкісна тварина

Нагадаємо, що козуля - це тварина, розмірами трохи більша домашньої кози. Відноситься до виду оленячих. Як правило, важить вона не більше 35 кг. Довжина тіла 100-136 см, висота в холці – 75-100 см, хвіст маленький 2-4 см. Вуха великі, ноги тонкі і довгі. Морда коротка. Роги є лише у самців.

Як ми раніше писали, у Запорізькій області в селі Біленьке невідома істота тримає в страху всіх місцевих жителів. Річ у тому, що вночі відбуваються напади на домашніх тварин.

Також ми повідомляли, що у Чорнобилі побачили коней Пржевальського. Це останній залишився вид диких коней, які були практично винищені в 20 столітті.