Українці почнуть вимирати: в ООН дали невтішний прогноз

Українці почнуть вимирати: в ООН дали невтішний прогноз
Фото: Віталій Носач/РБК-Україна

В ООН розповіли, що буде з українцями через 30 років

Населення України з урахуванням окупованого Криму через 30 років скоротиться на 19,9%. Про це свідчать дані нового звіту ООН.

Повідомляється, що до 2030 року населення України скоротиться до 40,88 млн осіб, а до 2050 року - до 35,22 млн осіб. За даними ООН, в даний час чисельність населення України становить 43,99 млн осіб.

Експерти вважають, що протягом 30 років населення планети збільшиться на 2 млрд людей до 9,7 млрд, але при цьому чисельність скоротиться як мінімум на 1% в 55 країнах.

У звіті також є дані, що кожна 6 особа буде старше 65 років. Зараз старше 65 років кожен 11-й чоловік. При цьому чверть населення Європи може бути старше 65 років.

Українці почнуть вимирати: в ООН дали невтішний прогноз

Фото: Віталій Носач/РБК-Україна

Також очікується, що з роками збільшиться тривалість життя людей - від 64,2 років у 1990 році до 77,1 року в 2050 році. Але у бідних країнах цей показник буде відставати.

За даними ООН, до кінця 21-го століття на Землі буде жити приблизно 11 млрд людей. При цьому в Україні до кінця століття очікується зменшення кількості населення до 24,4 млн чоловік.

Аналітики також зазначили, що зменшення чисельності населення також чекає Латвію, Литву, Болгарію, Україну і острови Уолліс і Футуна.

Нагадаємо, що за даними Державної служби статистики, населення України з початку 2019 року зменшилася ще на 100 тисяч.

Раніше повідомлялося про те, що МВФ дав прогноз про кількість населення України через шість років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся