ua ru

Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото)

Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото) Фото: рятувальник-марафонець пробіг з Києва до Варшави (facebook.com/DSNSKyiv)

Український рятувальник подолав дистанцію у понад 850 кілометрів за два тижні в рамках ультрамарафону вдячності "Україна-Польща разом!" Забіг стартував у Києві 11 серпня, а завершився у Варшаві сьогодні, 24-го.

Про це передали в прес-службі Головного управління ДСНС України у м.Києві.

Рятувальник Володимир Сковорідка пробіг з української столиці до польської за 14 днів, за добу долаючи близько 50-60 км.

"Він кинув виклик не лише власним силам. Це заклик подякувати нашим сусідам з Польщі, які з самого початку війни всіляко підтримують українців та допомагають", - зазначається в публікації.

Мета цього ультрамарафону - зібрати 2 мільйони гривень на обладнання для рятувальників (для цього кожен бажаючий міг задонатити кошти на сайті), а також висловити величезну подяку польському народу за підтримку України.

Також це можливість завоювати рекорд, який увійде до "Національного Реєстру Рекордів України 2022", додали в ДСНС.

"Всю дистанцію Володимира з колегами радо зустрічали. Хтось приєднувався та біг поруч, хтось зустрічав коло дороги. Подібна підтримка лише надихала нашого спортсмена, додаючи більше сил!" - розповіли рятувальники.

Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото)Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото)

Благодійний марафон з Києва до Варшави тривав два тижні (фото: facebook.com/DSNSKyiv)

Разом з ним з Києва вирушили колеги Володимира, які також подолали чималу відстань. Так, Микола Войтович пробіг понад 220 км, Буток Руслан понад 300 км, а Борков Сергій більш як 400 км.

"Це доволі потужні результати, і ми неймовірно пишаємось кожним! Дякуємо всім і кожному за неймовірну підтримку та шалену віру в перемогу!" - зазначається в повідомленні столичного управління ДСНС.

Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото)Український рятувальник пробіг з Києва до Варшави, подолав 850 км за 14 днів (фото)

Рятувальники ДСНС стали учасниками українсько-польського марафону (фото: facebook.com/DSNSKyiv)

Додамо, що організатори, аби якомога більше небайдужих людей могли долучитися до благородної справи, вирішили продовжити збір коштів після закінчення марафону.

"Заходьте на сайт “Ультрамарафону для всіх” та робіть благодійні внески, аби працівники ДСНС могли робити свою роботу без ризику для життя, а всі ми - безпечно купатися у своїх водоймах!" - говорить представниця Нової пошти Олена Плахова, яка виступила однією з організаторів забігу.