ua en ru

Українка підкорила світ піснею про "тернистий шлях": неймовірне відео

Українка підкорила світ піснею про "тернистий шлях": неймовірне відео Українка з Калуша виграла аналог конкурсу Євробачення (Колаж РБК-Україна)

Українська співачка Наталія Папазоглу виграла аналог Євробачення серед представників тюркських національностей Turkvision-2020. Вона представила пісню про тернистий шлях до зірок і вразила журі конкурсу.

Наталія Папазоглу – українка з гагаузьким корінням з міста Калуш Івано-Франківської області. Раніше вона брала участь у телешоу "Х-фактор" в 6 сезоні проєкту і навіть дійшла до фіналу. В Україні вона відома своїми джазовими композиціями та перемогами на різних конкурсах.

Як повідомили Міністерстві закордонних справ Наталія Папазоглу стала переможницею аналога Євробачення серед представників тюркських національностей.

"Наталія Папазоглу - українська співачка, автор і виконавиця власних пісень, солістка державного джазового оркестру, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Виконавиця представила на конкурсі пісню гагаузькою мовою "Tikenli yol", назва якої перекладається як "тернистий шлях", - сказано в повідомленні.

Наталія Папазоглу - Тернистий шлях

Конкурс Turkvision був створений у 2013 році, і він є аналогом Євробачення. Участь у конкурсі можуть взяти всі тюркські країни, а також жителі інших країн, які представляють тюркські національності. У 2020 році конкурс проходив в онлайн-форматі у зв'язку з пандемією коронавірусу.

"Дотепер не вірю! Дякую Господу Богу за цю перемогу! Спасибі всім, хто підтримував і вірив!" - так прокоментувала свою перемогу Наталія Папазоглу.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що розпалася ще одна група, яка могла представляти Україну на Євробаченні.

А також розповідали про те, що Маша Єфросиніна повідомила сумну новину.