ru ua

У центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтану

У центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтану Колаж РБК-Україна: у Києві вантажівка провалилася на Арсенальній площі (фото в колажі: "Типовий Київ")

У Києві вантажівка провалилася на Арсенальній площі, яку нещодавно відреставрували і зробили новий фонтан. Два лівих колеса автомобіля пішли під плитку, де знаходиться новий фонтан, через що машину нахилило на бік.

Фото і відео з місця інциденту опублікував "Типовий Київ" у своєму Telegram-каналі.

Спочатку з'явилася одне фото і це викликало сумніви, чи не фейк це. Але потім були опубліковані інші знімки і навіть відео з Арсенальної площі.

У центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтану

У Києві вантажівка провалилася на Арсенальній площі (фото: Telegram-канал"Типовий Київ")

"Нова" арт-інсталяція " на нещодавно відкритій після реставрації Арсенальній площі. Виявилося, не фейк", - йдеться в повідомленні.

Мер міста Віталій Кличко зазначив, що водій вранці привіз бутильовану воду в одну з установ, яка знаходиться у відреставрованому приміщенні. Він повинен був зупинитися біля воріт і занести її. Але вирішив не напружуватися і під'їхати ближче.

Зараз фахівці перевіряють стан форсунок фонтану, які змонтовані під плиткою.

"Інвестор проєкту обіцяє до кінця тижня відновити фонтан. А горе-водій, переконаний, повинен компенсувати всі завдані збитки", - заявив Кличко.

У центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтануУ центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтануУ центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтануУ центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтануУ центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтануУ центрі Києва вантажівка провалилася на місці відкриття нового фонтану

У Києві вантажівка провалилася на Арсенальній (фото: facebook.com/E.Sarakhman)

Зазначимо, що новий світломузичний фонтан відкрили тільки вчора, 1 вересня. Його обладнали інтелектуальною системою динамічних форсунок, які реагують на світло і музику. Арсенальну площу оновлювали майже рік.

У Києві відкрили новий фонтан на Арсенальній площі (відео: YouTube)

Цікаво, що у фонтані використовується 56 фонтанних насосів і 56 світильників. Світильники встановили накладні. Вони повинні витримувати навантаження в 1,5 тонни.