ua en ru

"Найвищий рейтинг серед політичних програм країни". Студія Савіка Шустера підвела підсумки телесезону

"Найвищий рейтинг серед політичних програм країни". Студія Савіка Шустера підвела підсумки телесезону "Свобода слова Савіка Шустера" (фото: facebook.com / Шустер online)
Автор: Styler

Під час останнього сезону політичне ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", яке виходить на телеканалі "Україна", засвідчило найвищий рейтинг серед політичних програм України.

"Наш проєкт дивилися краще, ніж проєкти найближчих конкурентів разом узятих. Середній рейтинг відповідно до аудиторії 18+ (уся Україна) "Свободи слова Савіка Шустера" у 2021 році склав 3,16%, що більше за суму середніх рейтингів програм "Право на владу" (1,83%) і "Свободи слова" на ICTV (1,24%). І це без урахування трансляції програми і повторів на телеканалі "Україна 24", - ідеться в повідомленні.

За даними студії Шустера, протягом сезону ефіри ток-шоу, які транслювали на YouTube-каналі, подивилося понад 10 млн користувачів.

Вітаємо, друзі! "Свобода слова Савіка Шустера" йде на літні канікули з найвищим рейтингом з-поміж усіх політичних...

Posted by Шустер online on Sunday, June 6, 2021


"Середня тривалість перегляду - майже 40 хвилин. Отже, наша програма все так само цікава, як і раніше. За нашою сторінкою у Facebook стежать понад 270 тис. людей, що сумарно вище загальної кількості підписників сторінок найближчих конкурентів", – зазначають у звіті.

Лідерські позиції як на телебаченні, так і в інтернеті студія Шустера пояснює "актуальністю тем, демократією в ефірі та високим рівнем політичної дискусії" на ток-шоу.

"4 червня вийшов останній цього сезону ефір програми "Свобода слова Савіка Шустера". Савік Шустер і вся команда повернуться до ефіру 3 вересня. Протягом дев'яти місяців цього сезону ми створили 36 програм. У прямому ефірі разом із ведучим проєкту топові спікери країни обговорювали найважливіші події в Україні та світі", - розповіли автори ток-шоу.