ua ru

Просто взяв і убив руками: Тарасов на відео розповів, що зробив з 11-річною Дашею

Просто взяв і убив руками: Тарасов на відео розповів, що зробив з 11-річною Дашею Вбивство Дар'ї Лук'яненко (колаж: РБК-Україна)

Вбивця 11-річної Даші з Іванівки Одеської області показав поліцейським, як розправився з дитиною

Дар'я Лук'яненко була вбита 13 червня, а після шести днів пошуків її тіло знайшли у вигрібній ямі домогосподарства родини Тарасових в смт Іванівка Одеської області. У вбивстві дівчинки запідозрили 22-річного Миколу Тарасова, який дивно поводився під час допитів і раніше був помічений у нездоровій цікавості до неповнолітніх дівчат.

Національна поліція оприлюднила фото і відео зі слідчого експерименту, який провели 20 червня в будинку і дворі Тарасових.

Просто взяв і убив руками: Тарасов на відео розповів, що зробив з 11-річною Дашею
Даша Лук'яненко (фото: facebook.com)

У п'ятницю, 21 червня, Миколі Тарасову обрали запобіжний захід - 60 діб без права внесення застави. Збоченець повністю визнав свою провину і сказав, що знищував сліди без сторонньої допомоги. Йому загрожує довічне ув'язнення.

Під час слідчого експерименту Тарсаов показав, як убивав дівчинку, замотував ноги скотчем та тягнув до вигрібної ями у дворі.

"Побачив на базарі, коли вона йшла з базару, я її завів у хату. Вбив у хаті. Просто взяв і убив. Руками", - розповів 22-річний Микола Тарасов.

Просто взяв і убив руками: Тарасов на відео розповів, що зробив з 11-річною Дашею

Вбивство Дар'ї Лук'яненко - Микола Тарасов в залі суду (фото: odessa.online)

Зазначимо, що що причиною смерті 11-річної Даші стала колото-різана рана на шиї. Вбивця пошкодив дівчинці сонну артерію.

Суддя запитала, через який проміжок часу Тарасов убив дівчинку після того, як схопив.

"Через хвилин 15-20", - відповів підозрюваний.

Вбивство Дар'ї Лук'яненко - відео слідчого експерименту з Тарасовим (YouTube/npu.gov.ua)

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що батько підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші був судимий за згвалтування. Саме тому родина 15 років тому змушена була покинути місце проживання і переїхати до Іванівки.

Також повідомлялося, що українців закликали підписати петицію про прийняття законопроекту для створення єдиного національного реєстру педофілів, а також хімічної кастрації злочинців, причетних до сексуального насильства над дітьми.

До слова, родині Миколи Тарасова погрожують розправою односельці. Їх будинок знаходиться під посиленою охороною, бо іванівці хочуть його спалити.