ua en ru

ПриватБанк припинить роботу всіх сервісів: коли не будуть приймати картки

ПриватБанк припинить роботу всіх сервісів: коли не будуть приймати картки ПриватБанк зупинить роботу сервісів (фото: РБК-Україна)

ПриватБанк зробив важливу заяву про свою роботу в найближчі дні

ПриватБанк заявив про припинення роботи всіх сервісів. Приват24, банкомати, POS-термінали будуть відключені вже цієї ночі - з 10 на 11 жовтня.

У пресслужбі банку розповіли, що відключення відбудеться в 00:30 і буде відновлено о 7:30 ранку.

Пов'язано це з плановим оновленням програмного забезпечення процесингового центру. У банку уточнили, що в цей час не можна буде знімати гроші в банкоматах, здійснювати транзакції за картками, в терміналах самообслуговування. Також буде неможлива робота Приват24 для фізосіб і для бізнесу.

Пов'язана необхідність робіт з сезоном розпродажів, який незабаром стартує в Україні і у світі.

"За ніч 100 фахівців банку не тільки перезавантажать процесінг, але і поліпшать роботу систем і сервісів, пов'язаних з операціями з картками. Готуємося, щоб ваш шопінг під час сезонних розпродажів був простим і швидким", - уточнили в пресслужбі фінансового закладу.

Раніше ми писали, що ПриватБанк потрапив у гучний скандал через гроші, які знялися з карти клієнтки, а фінансова установа відмовилася їх повертати.

Також повідомлялося, що банкомат ПриватБанку видав пенсіонерки сувенірні гроші, а фальшивку вона виявила лише вдома. Причому сума була значна, як для літньої людини.