ru ua

Оскар 2019: повний список переможців

Оскар 2019: повний список переможців Хто отримав такі бажані статуетки? Відомі всі переможці!

Сьогодні, 25 лютого, в Лос-Анджелесі пройшла церемонія нагородження Оскар в 24 номінаціях

Сьогодні, 25 лютого, відбулася церемонія нагородження кінопремії Оскар, яка пройшла в Лос-Анджелесі. Кіноакадемія вручила 24 статуекі, вперше організувавши шоу без постійного ведучого.

Подробиці церемонії детально описані в нашому онлайні.

Звичайно, головними номінаціями по праву вважаються краща чоловіча і жіноча роль, кращий фільм і звання кращого режисера.

Оскар 2019: повний список переможців

Номінація "Кращий фільм року": "Зелена книга" (Green book), режисер Пітер Фарреллі

Номінація "Кращий режисер": Альфонсо Куарон ("Рим" / Roma);

Номінація "Краща жіноча роль": Олівія Колман ("Фаворитка" / The Favourite);

Номінація "Краща чоловіча роль": Рамі Малек ("Богемська рапсодія" / Bohemian Rhapsody)

Не менш престижним вважається Оскар і за кращу жіночу і чоловічу ролі другого плану.

Оскар 2019: повний список переможців

Номінація "Краща чоловіча роль другого плану": Махершала Алі ( "Зелена книга" / Green Book);

Номінація "Краща жіноча роль другого плану": Реджина Кінг ( "Якщо Біл-стріт могла б заговорити" / If Beale Street Could Talk);

Всі інші переможці виглядають наступним чином:

Номінація "Кращий документальний повнометражний фільм": Free Solo, режисери Джиммі Чин і Elizabeth Chai Vasarhelyi;

Номінація "Кращий грим і зачіски": "Влада" (Vice), гримери Greg Cannom, Kate Biscoe і Patricia Dehaney.

Номінація "Кращий дизайн костюмів»: «Чорна пантера« (Black Panther), художник-костюмер Ruth E. Carter;

Номінація "Краща робота художника-постановника": "Чорна пантера" (Black Panther), художник-постановник Ханна Біхлер;

Номінація "Краща операторська робота": "Рим" (Roma), оператор Альфонсо Куарон;

Номінація "Кращий звуковий монтаж": "Богемська рапсодія" (Bohemian Rhapsody);

Номінація "Кращий звук": "Богемська рапсодія" (Bohemian Rhapsody);

Номінація "Кращий фільм іноземною мовою": "Рим" (Roma), Мексика;

Номінація "Кращий монтаж": "Богемська рапсодія" (Bohemian Rhapsody), монтажер Джон Оттман;

Номінація "Кращий анімаційний повнометражний фільм": "Людина-павук: Через всесвіти" (Spider-Man: Into the Spider-Verse), режисери Пітер Ремзі, Боб Персічетті і Родні Ротман;

Номінація "Кращий анімаційний короткометражний фільм": Bao, режисер Domee Shi;

Номінація "Кращий документальний короткометражний фільм": Period. End Of Sentence., Режисер Rayka Zehtabchi.

Номінація "Кращі візуальні ефекти": «Людина на Місяці" (First Man);

Номінація "Кращий ігровий короткометражний фільм": Skin, режисер Guy Nattiv.

Номінація "Кращий оригінальний сценарій": "Зелена книга" (Green Book), автори сценарію Нік Валлелонга, Брайан Хейес Каррі, Пітер Фарреллі;

Номінація "Кращий сценарій-адаптація": "Чорний клановец" (BlacKkKlansman), автори сценарію Спайк Лі, Чарлі Вачтел і Кевін Уіллмотт;

Номінація "Краща музика до фільму": "Чорна пантера" (Black Panther);

Номінація "Краща пісня": Shallow ( "Зірка народилася" / A Star Is Born);