ua en ru

Коронавірус і курці: вчені повідомили шокуючий факт

Коронавірус і курці: вчені повідомили шокуючий факт Коронавірус забрав уже тисячі життів (фото: РБК-Україна)

Вчені повідомили про дивне відкриття щодо коронавірусу

Коронавірус 2020 може рідше з'являтися у тих людей, які палять. До такого дивного відкриття прийшли китайські вчені.

За словами фахівців, курці хворіють COVID-19 на 20% рідше, ніж ті, хто незалежний від нікотину. Про це йдеться в науковій статті "Клінічні характеристики 140 пацієнтів, інфікованих COVID-19 в Ухані", що була опублікована на сайті Європейської академії з алергології та клінічної імунології.

Так, у лютому вчені вивчили хворих в Ухані і прийшли до єдиної думки, що з 140 пацієнтів тільки двоє курили. Це становить лише 1,4 % від усіх обстежуваних.

Експерти впевнені, що курці в 20 разів менше ризикують заразитися коронавірусом, ніж некурящі. Звичайно, дані поки попередні, вибірка маленька, тому вчені перевірятимуть і далі, чи існує тут взаємозв'язок.

У той же час, експерти відзначають, що в зоні ризику зараження коронавірусів - люди, які страждають гіпертонією і діабетом.

Як би там не було, не варто забувати, що куріння дуже небезпечне для здоров'я, воно викликає онкологічні захворювання, хвороби серця і судин.

Як ми раніше повідомляли, на території материкового Китаю протягом 4 березня зафіксували 31 жертву коронавірусної інфекції нового типу. Наявність інфекції за добу було виявлено у 139 осіб, а 2189 пацієнтів, що вилікувались і були виписані з лікарні.

До речі, в Італії кількість випадків захворювання коронавірусом COVID-19 досягло 2706, а кількість померлих досягла 107 осіб. У той же час ще 276 пацієнтів одужали.